Metody nauczania

Kursy Języka Angielskiego

Nasze kursy języka angielskiego opierają się na kilku ważnych elementach. Kładziemy nacisk na konwersacje, tak aby uczeń (niezależnie od poziomu wiedzy lub rodzaju kursu) mógł ćwiczyć komunikacje w języku angielskim. Jest to popularna metoda nauczania języka angielskiego zwana komunikatywną (communicative method). Uczeń ma szansę używania nowo poznanych zwrotów i wyrażeń jeszcze na tej samej lekcji (na której poznał dane słownictwo).

Prywatne korepetycje

Każdy zna komfort prywatnych korepetycji, kiedy jest tylko nauczyciel i uczeń. I problem na którym chce oprzeć się uczeń, a więc klient. Szkoła języka angielskiego CAESAR działa właśnie w identyczny sposób, z tym że lekcja zawsze trwa godzinę zegarową i zwykle odbywa się w domu ucznia (chyba że klient zechce uczyć się u lektora- co też jest możliwe w niektórych przypadkach). Dzięki profesjonalnemu zespołowi lektorów nauka u nas to czysta przyjemność. Hasło ‚angielski jest trudny’ u nas nie jest aktualne.

Każda lekcja jest inna i zróżnicowana ponieważ lektorzy starają się używać jak najwięcej materiałów, a nie tylko ‚przerabiać’ jakiś podręcznik (co jest domeną niektórych szkół językowych). Uczniowie mają szansę poznawać praktyczny angielski (przez czytanie gazet, magazynów, użycia internetu i innych materiałów źródłowych). Tak naprawdę to uczeń odpowiada u nas za program nauczania. Nacisk na współpracę ucznia i lektora to podstawa w szkole CAESAR. Jeśli masz dosyć schematyzmu i rutyny w nauce angielskiego- zapraszamy do nas!

Business i medical english

Ponadto jako jedna z nielicznych szkół oferujemy profesjonalne kursy medical i business english. Lektorzy specjalizujący się w tych kursach przeszli gruntowne metodyczne przygotowanie i posiadają doświadczenie (głównie z Warszawy, gdzie mieli możliwość pracy min. w bankach,firmach biznesowych i szpitalach). Wsród ich klientów było min. Centrum Zdrowia Dziecka i liczne szpitale prywatne oraz państwowe ginekologiczno- położnicze. Także firmy public relations i agencje turystyczne korzystały z wiedzy naszych nauczycieli.

Angielski dla firm i instytucji

Obecnie kursy dla bankowców, lekarzy, pielęgniarek i położnych stają się coraz bardziej popularne. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Nasi lektorzy są do Państwa usług!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (4 votes cast)
Metody nauczania, 4.5 out of 5 based on 4 ratings

Tags: , , , , ,

Przeczytaj poprzedni wpis:
Angielski z dojazdem Chełm

Nauczanie języka angielskiego w Chełmie rozpoczęliśmy w 2008 roku. Od roku 2012 możliwa jest też nauka przez Skype’a. Jak zwykle...

Zamknij