Angielski przez Skype

Zapraszamy Państwa do korzystania z nowej usługi - nauki języka angielskiego za pomocą Skype’a. Propozycja skierowana jest do osób z całej Polski oraz do tych przebywających za granicami naszego kraju. Serdecznie zapraszamy już od semestru 2012/2013.

Jako pierwsza szkoła językowa z województwa lubelskiego serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej nowej usługi – nauki języka angielskiego za pomocą Skype’a.

Usługa ta skierowana jest do osób zapracowanych z całej Polski oraz do tych przebywających poza granicami naszego kraju. Dzięki takiej metodzie nauczania nie musicie Państwo wychodzić z domu, możecie się uczyć w pracy i przede wszystkim oszczędzacie swój cenny czas!

Do nauki potrzebny jest  tylko własny komputer, połączenie internetowe i Skype! Materiały do nauki (ćwiczenia i teksty w PDF, skany) dostaniecie Państwo mailem przed lekcją lub w jej trakcie. Metodę nauki przez Skype’a polecamy zwłaszcza osobom chcącym położyć nacisk na konwersacje. Serdecznie zapraszamy już od semestru zimowego 2012/13. Ceny konkurencyjne – w obecnej promocji nawet 28zł za 1h zegarową.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Angielski przez Skype, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy oddział w Zamościu

Nauczanie języka angielskiego w Zamościu, rozpoczęliśmy w 2010 roku. Jak zwykle w naszej szkole, stosujemy indywidualne podejście do każdego ucznia...

Zamknij