Angielski przez Skype

Zapraszamy Państwa do korzystania z nowej usługi – nauki języka angielskiego za pomocą Skype’a. Propozycja skierowana jest do osób z całej Polski oraz do tych przebywających za granicami naszego kraju. Serdecznie zapraszamy już od semestru 2012/2013.

Jako pierwsza szkoła językowa z województwa lubelskiego serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej nowej usługi – nauki języka angielskiego za pomocą Skype’a.

Usługa ta skierowana jest do osób zapracowanych z całej Polski oraz do tych przebywających poza granicami naszego kraju. Dzięki takiej metodzie nauczania nie musicie Państwo wychodzić z domu, możecie się uczyć w pracy i przede wszystkim oszczędzacie swój cenny czas!

Do nauki potrzebny jest  tylko własny komputer, połączenie internetowe i Skype! Materiały do nauki (ćwiczenia i teksty w PDF, skany) dostaniecie Państwo mailem przed lekcją lub w jej trakcie. Metodę nauki przez Skype’a polecamy zwłaszcza osobom chcącym położyć nacisk na konwersacje. Ceny konkurencyjne – w obecnej promocji nawet 28zł za 1h zegarową.